ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی در تصفیه آسا بهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی در تصفیه آسابهترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی در تصفیه آسا

امروزه اما با صنعتی شدن شهرها و آلودگی‌های موجود در هوا، باران‌هایی که آب‌های زیر زمینی را تشکیل می‌دهند همان آلودگی‌ها را به آب‌های سطح زیرین زمین منتقل نموده و سطح کیفیت آب شهری را کاهش خواهند داد. از آنجایی که کیفیت آب آشامیدنی شهری نمی‌تواند به اندازه یک آب تصفیه شده باشد و سطح نیترات و آلودگی‌ها در آب آشامیدنی شهری بسیار زیاد است، ضرورت استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی روز به روز بیشتر خواهد شد.

اما دستگاه تصفیه آب چی بخریم؟ برندهای معتبر و مارک‌های معروف تصفیه آب خانگی کدام است و طریقه کار دستگاه تصفیه آب چیست؟ همه این سوالات را امروز به شما عزیزان پاسخ می‌دهیم.

دستگاه تصفیه آب آسا

دستگاه تصفیه آب ساخت چه کشوری مناسب است؟

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار تصفیه آب تهران و کرج، مارک‌های چینی، ایرانی و تایوانی هستند و با توجه به این موضوع که کشور تایوان از تولیدکنندگان و صادر کنندگان برتر دستگاه تصفیه آب خانگی در سراسر دنیا محسوب می‌شود، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز باید یک آب تصفیه کن تایوانی اصل باشد تا کیفیت قابل توجهی در کنار قیمت مناسب داشته باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوانی ، از برندها و مارک های معروف تصفیه آب خانگی در دنیا و ایران به شمار میرود و یک دستگاه درجه یک از نظر کیفیت قطعات و فیلترها میباشد . تصفیه آب مینروا با دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت NSF و استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA از و همچنین با بهره گیری از جدیدترین سیستم تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO بدون شک بهترین گزینه برای خریداران محسوب میگردد و توانایی حذف مضرترین املاح موجود در آب آشامیدنی همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را داراست و همچنین سختی آب آشامیدنی را تا زیر عدد 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است کاهش میدهد .

پیشنهاد میکنیم جهت اطلاع از انواع محصولات و مدلهای تصفیه آب تایوانی مینروا و همچنین اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا به صفحه https://www.tasfiyeasa.com/?p=2122 مراجعه نمایید یا با کارشناسان شرکت تصفیه آسا شماره های 02177167717 و 02177414306 تماس حاصل فرمایید .

بهترین روش تصفیه آب خانگی کدام است؟

روش‌های متفاوتی برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی وجود دارند که هر کدام تا سطح خاصی آب آشامیدنی را تصفیه و پاکیزه می‌نمایند. از انواع این مدل‌ها، دستگاه تصفیه آب بدون پمپ و مخزن با سیستم تصفیه آب الترافیلتراسیون یو اف uf، دستگاه تصفیه آب خانگی ro اسمز معکوس، دستگاه تصفیه آب خانگی الترا وایولت لامپ یو وی دار uv و دستگاه تصفیه آب خانگی جامبو اسلیم ورودی ساختمان هستند.

سیستم‌های یو اف تنها به عنوان پیش تصفیه استفاده می‌شوند و نمی‌توانند به خوبی آب آشامیدنی را تصفیه کنند. به همین جهت زیاد برای تصفیه‌ی آب مناسب نیستند و سختی آب آشامیدنی را نیز کاهش نمی‌دهند این به این معناست که املاح بسیار ریزی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم و املاح مضر دیگری که ابعاد بسیار ریز دارند و با چشم دیده نمی‌شوند را حذف نمی‌کنند.

دستگاه‌های لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش نیز تنها برای آب چاه و آبی که کلر زنی نمی‌شوند استفاده شده و انگل و میکروب آب را حذف می‌کنند و برای آب شهری که یک مرتبه کلر زنی شده است نیاز نیست. برای ورودی ساختمان نیز از دستگاه‌های سه مرحله‌ای با فیلترهای بزرگ استفاده می‌شوند اما سیستم این دستگاه‌ها آب شیرین کن خانگی نیز به همان صورت الترافیلتراسیون بوده و تنها کلر و املاح درشت آب را حذف می‌نماید.

اما دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس مینروا Minerva که بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا محسوب میشود با دارا بودن فیلترهای الیافی و کربنی کلر و املاح درشت رسوبات آب را تصفیه میکند . سپس با فیلتر اصلی ممبران ، توانایی حذف و تصفیه ی تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را نیز داشته و سپس املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف شده بودند را به آب باز میگرداند . این دستگاه ها دستگاه تصفیه اب زیر سینکی است که در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و یک شیر جدا برای شما در کنار شیر ظرفشویی تعبیه میگردد . جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی اسمز معکوس میتوانید به صفحه شرکت تصفیه آسا به آدرس https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier/products.html مراجعه نمایید .

دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا مدل Ro8_O2Plus

عملکرد کلی سیستم تصفیه کننده اکسیژن ساز مینروا، همانطور که در بالاتر اشاره کردیم با سیستم اسمز معکوس که تحت لیسانس آمریکا نیز هست قوت می‌گیرد. دستگاه اکسیژن ساز در فیلتر مرحله اول مینروا، رسوبات بزرگ که با چشم قادر به دیدن هستیم همچون زنگ لوله موجود در لوله های گالوانیزه لوله کشی آب شهری را حذف می‌نماید و از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری خواهد کرد. فیلتر مرحله دوم و سوم به حذف کلر از آب آشامیدنی پرداخته و در واقع از ممبران مینروا نیز محافظت می‌نمایند.

فیلتر ممبران اسمز معکوس مینروا یک فیلتر 50 گالن است که در طول شبانه روز توانایی تصفیه‌ی حدود 200 الی 250 لیتر آب شهری را دارد و ریزترین املاح مضر موجود در آب را پاکسازی می‌کند. فیلتر پنجم و ششم مینروا پست کربن خطی و مینرال معدنی ساز نام دارند. وظیفه حذف بو، طعم و رنگ بد آب تصفیه شده پس از ممبران بر عهده فیلتر شماره 5 است که از کربن گیاهی تولید می‌شود.

فیلتر معدنی ساز نیز املاح مفید مورد نیاز بدن انسان که باید به صورت مداوم در آب آشامیدنی وجود داشته باشند را، به آب آشامیدنی به میزان استاندارد و نرمال تایید شده توسط سازمان جهانی بهداشت اضافه می‌کند.

فیلتر هفتم، قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح ph آب آشامیدنی به قلیایی کردن آن پرداخته و آب تصفیه شده را به یک آنتی اکسیدان بسیار قوی تبدیل می‌نماید. این فیلتر همچنین در افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان نیز کمک شایانی می‌نماید.

از مهم‌ترین فیلترهای مینروا هشت مرحله ای فیلتر O2+ یا فیلتر o2_plus است، که به فیلتر اکسیژن ساز مشهور است. فیلتر اکسیژن ساز مینروا بدون شک بهترین فیلتر تصفیه آب در بازار تهران است، زیرا این فیلتر با افزایش سطح اکسیژن در آب آشامیدنی به هیدراته نگه داشتن بدن انسان و همچنین افزایش سلامت پوست و شادابی در طول روز کمک شایانی خواهد نمود. پس از فیلتر هشتم، آب آشامیدنی توسط شیر بهداشتی که روی سینک نصب شده است در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

خدمات پس از فروش تصفیه آسا

همان‌طور که اشاره کردیم برای اینکه مطابق با نکات مهم در خرید دستگاه آب تصفیه کن خرید کنید، باید نکات زیادی را مورد توجه قرار داد. برای مثال در صورتی که شما دارای یک آکواریوم آب شیرین هستید و می‌خواهید از تصفیه کننده آب خانگی آکواریوم استفاده نمایید و نمی‌خواهید برای شرب و آشامیدن مورد استفاده قرار دهید، می‌توانید از مدل شش مرحله ای مینروا استفاده کنید. هر چند خرید تصفیه کننده آب 7 مرحله ای و هشت مرحله ای نیز می‌تواند با دریافت خروجی از بعد از فیلتر پنجم برای آب آکواریوم آب شیرین مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت تصفیه آسا خدمات پس از فروش تمام مدل‌های تصفیه کننده آب مینروا را به یک شکل برای شما عزیزان انجام خواهد داد. از موارد مهم می‌توان به خدمات پس از فروش دستگاه آب شیرین کن اشاره نمود. توجه کنید که گارانتی تصفیه کننده آب شما از یک شرکت معتبر و مشهور در صنف آب تصفیه کن خانگی در ایران باشد.

از جمله خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا می‌توان به اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره نمود. شرکت تصفیه آسا خود را موظف می‌داند تا به شما مشتریان گرامی زمان سرویس دوره‌ای فیلتر دستگاه را اطلاع رسانی نماید و در صورت تمایل به ارسال و تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی توسط کارشناسان فنی شرکت خواهیم پرداخت. پاسخگویی شرکت تصفیه آسا در جهت خدمات پس از فروش به صورت بیست و چهار ساعته است و شما می‌توانید هر زمان از شبانه روز با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. سرویس تصفیه کننده آب خانگی در تهران با ارسال رایگان انجام می‌گیرد و پس از تعویض فیلتر به بررسی دستگاه تصفیه آب خانگی و قطعات دیگر آن نیز پرداخته خواهد شد تا در صورت وجود مشکل در قطعات به تعویض قطعه طبق گارانتی بپردازیم.

بهترین برند دستگاه آب تصفیه کن

قطعا راهنمایی خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی تصفیه آسا نیاز به بررسی نکات مهم نیز دارد. نکته اول این که قبل از خرید تصفیه آب مینروا حتما باید به این موضوع توجه نمایید، این است که دستگاه خریداری شده دارای پمپ و مخزن باشد و سیستم اسمز معکوس تحت لیسانس آمریکا بهره‌مند باشد تا سختی آب آشامیدنی را به خوبی کاهش دهد.

نکته دوم این که قطعات و فیلترهای آب تصفیه کن تایوانی مینروا باید ساخت تایوان باشند، با این استثنا که فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه فیلمتک یک فیلتر آمریکایی تحت لیسانس آمریکا ساخته شده در تایوان است؛ پس حتما توجه کنید که هولوگرام فیلتر ممبران رنگی و اصلی اورجینال باشد.

نکته سوم این است که انواع محصولات تصفیه کننده آب مینروا دارای حک برند می‌باشند، که در واقع نماد اصالت محصول می‌باشد؛ حتما قبل از خرید دستگاه این موضوع را بررسی نمایید.

نکته چهارم برای خرید برندهای معتبر دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا دارا بودن ضمانت قیمت در کنار گارانتی بدون قید و شرط می‌باشد. شرکت تصفیه آسا نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا در سراسر ایران علاوه بر گارانتی قطعات به شما گارانتی قیمت نیز ارائه می‌دهد. به این صورت که تمام محصولات تصفیه کننده آب مینروا در انواع فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب در ایران با یک قیمت واحد به فروش می‌رسند و هیچ فروشگاه اینترنتی یا مرکز فروش حضوری حق فروش محصولات مینروا زیر قیمت ذکر شده از طرف شرکت تصفیه آسا را نخواهد داشت، که در صورت مشاهده می‌توانید به نمایندگی فروشگاه مینروا گزارش دهید.

نکته پنجم که یکی دیگر از موارد موجود در خرید تصفیه کننده آب خانگی می‌باشد، شیر برقی دستگاه است. توجه کنید که شیر قطع و وصل پمپ تصفیه کننده آب مینروا باید شیر برقی باشد، چون در صورت وجود چهار راهی دور ریز آب بیش از حد خواهد بود و همچنین عمر مفید قطعات برقی دستگاه شما پایین خواهد آمد. در واقع وجود شیر برقی در دستگاه مینروا یکی از مزایای خرید این دستگاه نیز به شمار می‌آید.

از مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. بهره گیری از سیستم اسمز معکوس به‌روزترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا
2. قطعات و فیلترهای درجه یک و استاندارد تصفیه آب ساخت کشور تایوان مهد تولیدات انواع تصفیه آب خانگی
3. بهره گیری از فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت مارک فیلمتک Filmtec آمریکا با هولوگرام رنگی (قابل تشخیص اصلی از تقلبی)
4. دارای نماد اصالت و حک برند جهت تشخیص دستگاه اصلی از تقلبی
5. دارای ضمانت قیمت در کنار کیفیت درجه یک
6. دارای گارانتی طلایی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات
7. خدمات نصب و ارسال رایگان توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا
8. خدمات اطلاع رسانی دوره ای تعویض فیلتر تصفیه آب و پشتیبانی 24 ساعته
9. مخزن ذخیره 16 لیتری تحت فشار، جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق
10. اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریع‌تر و بهتر
11. دارای مدل‌های مختلف ارزان قیمت و بالاتر
12. مناسب‌ترین گزینه برای استفاده خانگی و آب چاه

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب چیست؟

بدون شک برند مینروا بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران، وجوه تمایز و ویژگی های بسیار زیادی نسبت به دیگر برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در ایران دارد. از مهم‌ترین مزایای خرید این محصولات، وجود تصفیه آب 5 مرحله ای اسمز معکوس تنها برای استفاده در آب آکواریوم خانگی است.

خرید دستگاه تصفیه آب، موردی است که با سلامت بدن انسان سر و کار دارد. این روزها که ویروس کرونا نیز در دنیا شیوع پیدا کرده، یکی از روش‌های جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مرطوب نگه داشتن گلو می‌باشد که این امر با نوشیدن بیشتر آب آشامیدنی امکان پذیر است. برای این که با دیگر ویژگی‌ های مینروا آشنا شوید راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ادامه مطلب را بخوانید.

منبع : مهر نیوز – سایت دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com/


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای adabiatnamayeshi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:adabiatnamayeshi.ir | نقشه سایت